Mnfr Part #PPF3600210
Vendor_urlhttp://fsp-europe.com/nano-series-600800/
ModelNANO 600
ModelNANO 800
Part number / Product codePPF4800305
TypeLine-interactive
Capacity600 VA / 360W
Capacity800 VA / 480W
Dimensions228 x 82.5 x 207 mm
Warranty24 Months
Warranty24 months, 12 months battery
InterfaceOutlet Sockets:2 x Schuko
InterfaceManagement / Optional USB / RS-232 Port:No.
DisplayIndicators / Ac Mode:Green lighting
DisplayIndicators / Battery Mode:Green flashing every 10 seconds
DisplayIndicators / Fault:Red lighting.
AlarmsAlarm / Battery Mode:Sounding every 10 seconds
AlarmsAlarm / Low Battery:Sounding every second (Batt. Mode)
AlarmsAlarm / Overload:No
AlarmsAlarm / Battery Replacement Alarm:Но
AlarmsAlarm / Fault:Continuously sounding,
BatteryBattery Type & Number:12 V / 7 AH x 1
BatteryBackup Time (One PC load@120W):10 min.
BatteryTypical Recharge Time:8 hours recover to 90% capacity.
BatteryBattery Type & Number:12 V / 9 AH x 1
BatteryBackup Time (One PC load@120W):15 min.
OutputOutput Frequency Range:50 Hz or 60 Hz ±1 Hz
OutputOutput Transfer Time (Typical):Typical 2-6 ms
OutputOutput Voltage:220V nominal
OutputOutput Waveform (Batt. Mode):Simulated Sine Wave.
EnvironmentOperating Environment / Humidity:0-90%
EnvironmentOverload Protection:Yes
EnvironmentDischarge Protection:Yes
EnvironmentOvercharge Protection:Yes
EnvironmentOperating Environment / Noise Level:No.
InputAvailable Factory Settings:110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC
InputInput Voltage:180~270 VAC
InputInput Frequency:50Hz or 60Hz.
Тегло2.70кг
АтрибутСтойност
ТопологияЛинейно-интерактивен
Капацитет (VA)600
Изходна мощност (W)360
Брой контакти (count)6
Тип контактиШуко
Форм факторTower
Време при половин товар (min)12 min
Изходна формаСимулирана синусоида
USB комуникацияДа
Мрежово управлениеНе
LCD дисплейНе
AVR стабилизацияДа
Hot-Swap батерииНе
Тегло2.70кг
FORTRON NANO 600 – Непрекъсваемо захранване за вашия дом и офис
FORTRON NANO 600 е линийно-интерактивен UPS, предназначен да защити вашите компютри, монитори и мрежово оборудване от пренапрежения, прекъсвания на тока и колебания на напрежението. С капацитет 600VA / 360W осигурява чист симулиран синусоидален изход и автоматична регулация на напрежението (AVR), за да поддържа устройствата ви да работят гладко дори при спадове на напрежението.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
ТопологияЛинейно-интерактивен
Капацитет (VA)600 VA
Изходна мощност (W)360 W